Zajęcia/Dyżury

Pracownicy

prof. dr hab. Tadeusz Marek

Kierownik
Zakładu Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.345

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 44

E-mail: marek@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

dr hab. Józef Maciuszek, prof. UJ

 

Kierownik
Zakładu Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

w latach 01.09.2008-31.08.2016 Dyrektor Instytutu

Pokój: 1.356 lub 1.324

Dyżury

Telefon: (12) 664 55 64
              (12) 664 55 51

E-mail: jozef.maciuszek@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

dr hab. Bernadetta Izydorczyk

Dyrektor Instytutu

Kierownik
Zakładu Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Konsultant Krajowy
w dziedzinie psychologii klinicznej

Pokój: 1.360

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 36
          

E-mail:

bernadetta.izydorczyk@uj.edu.pl

b.izydorczyk@interia.pl

 

Szczegóły

 

dr hab. Halszka Kontrymowicz-Ogińska

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.347

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 34

E-mail: 
halszka.oginska@uj.edu.pl;
mmoginsk@cyf-kr.edu.pl;

 

Szczegóły

 

 

dr hab. Tadeusz Ostrowski

Kierownik

Zakładu Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Pokój: 1.359

Dyżury

Telefon: (12) 664 55 60

E-mail: tadeusz.ostrowski@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

dr hab. Przemysław Piotrowski


Kierownik
Zakładu Psychologii Sądowej i Kryminologii

Pokój: 1.316

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 38

E-mail: p.piotrowski@uj.edu.pl
ppiotro@wp.pl

 

Szczegóły

 

dr hab. Sławomir Śpiewak

Prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój: 1.355

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 75
            

E-mail: slawomir.spiewak@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

dr hab. Joanna Trzópek


Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój: 1.342

Dyżury

telefon: (12) 664 57 08

E-mail: joanna.d.trzopek@uj.edu.pl
joanna.trzopek@gazeta.pl
            

 

Szczegóły

 

 

dr hab. Antoni Wontorczyk

Kierownik
Zakładu Psychologii Pracy i Organizacji

Pokój: 1.357

Dyżury

Telefon: (12) 664 55 63

E-mail: antoni.wontorczyk@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

dr Konrad Banicki


Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Opiekun I roku 2011/2012

Pokój: 1.329

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 62

E-mail: konrad.banicki@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 


 

dr Anna Bereś


Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii
 

Pokój: 3.353

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 47

E-mail: a.beres@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 


 

dr Bogusława Bober-Płonka

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Pokój: 1.328

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 29

E-mail: boguslawa.bober-plonka@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

dr Anna Czarna


Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój: 1.342

Dyżury

telefon: (12) 664 57 08

E-mail: anna.czarna@uj.edu.pl
            

 

Szczegóły

 

 

dr Stefan Florek


Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii

Opiekun I roku 2015/2016

Pokój: 1.316

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 38

E-mail: stefan.florek@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

dr Magda Gawłowska

Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii

Pokój:3.353

Dyżury

Telefon: (12)

E-mail: magda.gawlowska@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

dr Krzysztof Gerc


Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Pokój: 1.319

Dyżury

urlop naukowy w r.a. 2016/17

Telefon: (12) 664 56 30

E-mail: krzysztof.gerc@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

 

dr Krystyna Golonka

Z-ca Dyrektora ds. Ogólnych

p.o. Kierownika Zakładu Neurobiologii i Neuropsychologii

 

Pokój: 1.361 lub 1.322

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 36

E-mail: krystyna.golonka@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

dr Bożena Gulla

Z-ca Dyrektora ds. dydaktyki

Zakładu Psychologii Sądowej i Kryminologii

Pokój: 1.364 lub 1.322

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 61

E-mail: bozena.gulla@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

dr Szczepan Grzybowski

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

 

Pokój: 1.362

Dyżury

Telefon: (12) 664

E-mail: sz.grzybowski@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

dr Anna Jaklik

Zakład Psychologii Pracy i organizacji
 

Pokój: 1.342

Dyżury

Telefon: (12) 664

E-mail:annajaklik@gmail.com

 

Szczegóły

 

 

dr Anna Kopczyńska-Tyszko


Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.339

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 42

E-mail: anna.kopczynska-tyszko@uj.edu.pl

anna@tyszko.net

 

Szczegóły

 

dr Eliza Krzanowska


Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.339

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 42

E-mail: eliza.krzanowska@uj.edu.pl          

 

Szczegóły

 


 

dr Dorota Krzemionka-Brózda


Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój: 1.343

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 28

E-mail: 
dorota.krzemionka-brozda@uj.edu.pl;
dorota.krzemionka@charaktery.com.pl
;

 

Szczegóły

 

 

dr Małgorzata Kuleta


Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.339

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 42

E-mail: malgorzata.kuleta@uj.edu.pl malgorzata_kuleta@op.pl
            

 

Szczegóły

 

dr Justyna Mojsa-Kaja

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Pracownia Okulograficzna w Zakładzie Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Opiekun I roku 2012/2013

Pokój: 1.361

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 36

E-mail: justyna.mojsa-kaja@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

dr Piotr Passowicz


Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.338

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 13

E-mail:  piotr.passowicz@uj.edu.pl
prfp@wp.pl
           

 

Szczegóły

 

 

dr Bogusława Piasecka

Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Pokój: 1.319

Dyżur

Telefon: (12) 664 56 30

E-mail: boguslawa.piasecka@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

dr Mateusz Polak

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój:1.344

Dyżury

Telefon: (12)

E-mail: mateusz.polak@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

dr Iwona Sikorska


Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Pokój: 1.318

Dyżury

Urlop naukowy

Telefon: (12) 664 56 22

E-mail: i.sikorska@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

dr Katarzyna Sitnik-Warchulska


Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.343

Dyżury

Telefon: (12) 664

E-mail:lk.sitnikwarchulska@gmail.com


            

 

Szczegóły

 

dr Piotr Słowik


Zakład Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii

Pokój: 1.338

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 13

E-mail: piotr.slowik@uj.edu.pl

pslow@op.pl
            

 

Szczegóły

 

dr Wojciech Solecki

Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Pokój: 1.328

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 29

E-mail: wojciech.solecki@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

dr Katarzyna Stasiuk

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój: 1.370

Dyżury

Telefon: (12) 664

E-mail: katarzyna.stasiuk@edu.uj.pl

 

Szczegóły

 

 

dr Agnieszka Strojny

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój:1.370

Dyżury

Telefon: (12)

E-mail: agnieszka.strojny@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

dr Paweł Strojny

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Pokój:1.344

Dyżury

Telefon: (12)

E-mail: p.strojny@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

dr Klaudia Szklarczyk-Smolana

Zakład Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

 

Pokój:1.362

Dyżury

 

E-mail: klaudia.szklarczyk@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

dr Agnieszka Trąbka

Zakład Komunikacji Społecznej i Badań Podstawowych w Psychologii

Sekretarz Naukowy Instytutu

Opiekun I roku 2014/2015
 

Pokój: 1.329

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 62

E-mail: 
agnieszka.trabka@uj.edu.pl;

 

Szczegóły

 

 

dr Kinga Tucholska

Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii

sekretarz KEBN

Opiekun I roku 2016/2017

Pokój: 1.363

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 34

E-mail: kinga.tucholska@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

dr Monika Wasilewska


Zakład Psychologii Rozwoju i Zdrowia

Pokój: 1.318

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 22

E-mail: monika.wasilewska@uj.edu.pl

monika_wasilewska@op.pl
            

 

Szczegóły

 

 

dr Małgorzata Wysocka-Pleczyk

Zakład Psychologii Sądowej i Kryminologii

Pokój: 1.363

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 34

E-mail: wysocka@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

dr Anna Ziółkowska


Zakład Psychologii Pracy i Organizacji

Pokój: 1.330

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 33

E-mail: ziolkow@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

mgr Bartosz Bohaterewicz

 


Zakład

Pokój: 3.353

Dyżury

Telefon:(12) 664 57

E-mail:

 

Szczegóły

 

mgr Koryna Lewandowska


Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.351

Dyżury

Telefon:(12) 664 57 29

E-mail: koryna.lewandowska@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

mgr Jan Przetacznik


Zakład Psychologii Pracy i Organizacji

Pokój: 1.358

Dyżury

 

Telefon: (12) 664 57 09

E-mail:  jan.przetacznik@uj.edu.pl

przetacznik@poczta.fm
           

 

Szczegóły

 

mgr Patrycja Siemiginowska


Zakład Psychologii Pracy i Organizacji

Pokój: 1.330

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 33

E-mail: patrycja.siemiginowska@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 


 

mgr Barbara Sikora-Wachowicz


Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.351

Dyżury

Telefon:(12) 664 57 29

E-mail: barbara.wachowicz@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 


 

Pracownicy Współpracujący

dr hab. Dorota Jasiecka, prof. UJ

w latach
od 10.12.1999 do 31.08.2008
Dyrektor
Instytutu Psychologii Stosowanej

Pokój: 1.337

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 11

E-mail:

 

Szczegóły

 

 

dr hab. Barbara Pilecka, prof. UJ

 

Pokój: 1.370

Dyżury

Telefon: (12) 664 56 63

E-mail: barbarapilecka3@gmail.com

 

Szczegóły

 

 

dr Wanda Osikowska


 

Pokój: 1.342

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 08

E-mail: wanda.osikowska@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

 

dr hab. Ryszard Stach, prof. UJ


 

Pokój: 1.317

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 36

E-mail: ryszard.stach@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

prof. dr hab. Ryszard Przewłocki


Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Pokój: 1.370

Telefon: (12) 664 56 25

E-mail: 
ryszard.przewlocki@uj.edu.pl;
nfprzewl@cyf-kr.edu.pl;

 

Szczegóły

 

dr hab. Irena Iskra-Golec

 

Pokój: 1.317

Telefon: (12) 664 57 36

E-mail: 
irena.iskra-golec@uj.edu.pl;
upiskra@cyf-kr.edu.pl;

 

Szczegóły

 


 

dr Magdalena Fąfrowicz

Kierownik
Pracowni Okulograficznej

Zakład Neurokognitywistyki i Neuroergonomii

Pokój: 3.350

Dyżury

Telefon: (12) 664 57 35

E-mail: magda.fafrowicz@uj.edu.pl

 

Szczegóły

 

mgr Donata Liberacka


Zakład Neurobiologii i Neuropsychologii

Pokój: 1.369

Dyżury

Telefon:(12) 664

E-mail: donata.liberacka@uj.edu.pl

 

Szczegóły